slide1 slide2 slide3 slide4 slide5 slide6 slide7

Pratik Bilgiler

* Çamaşır makineleri genellikle yüzde 75 dolulukta tam kapasite güç harcar. Bu yüzden enerji ve su israfı yapmamak adına makinenin tam dolu olmasına dikkat etmek gerekir.

* Çamaşır makinesinin konduğu zeminin düz ve yeterli yük taşıma kapasitesine sahip olduğundan emin olunmalıdır.

* Makinenin bağlı bulunduğu, su tesisatının da temiz olmasına dikkat etmek gerekir.

* Evlerimizin elektrik tesisatı makine performansını etkileyen bir faktördür. Uygun olmayan şebeke voltajında ve topraklama yapılmamış bir priz kullanımı makinenin ömrünün kısalmasına ve performansının düşmesine sebep olacaktır.

 

2000 yılından bu yana soğutma sektöründe hizmet veren firmamız, Aksaray Şehir Merkezi ile çevre ilçe ve köylerine istediğiniz boyut ve özelliklerde Soğuk Hava Deposu kurulumu yapmaktadır. Ayrıca yine  firmamız İnceöz Soğutma, Soğuk hava depolarınız, tüm marka ve modelde beyaz eşya, klima, market reyonları, sütlük reyonları, teşhir reyonları için servis hizmetleri vermektedir.

Buradayız !


Aksaray ili ve çevresinde Soğuk Hava Depoları ve Tüm Soğutucu Cihazlarınızın İmalatı ile Endüstriyel ve Ev Tipi Beyaz Eşyalarınıza Servis Hizmeti Sağlamak için BURADAYIZ.

Anahtar Kavramlar

Aksaray Soğuk Hava Deposu, Aksaray Beyaz Eşya Servisi, Aksaray Klima Servisi, Aksaray Market Reyonu, Aksaray Sütlük Reyonu, Aksaray Tezgah Reyonu, Aksaray Sebze Reyonu, Satışı ve Tamiri, Aksaray Arçelik Özel Servisi, Aksaray Bosch Özel Servisi, Aksaray Vestel Özel Servisi, Aksaray Ariston Özel Servisi

Hızlı Ulaşın

Ereğlikapı Mah. Küçük Kergi Cad. 
No:13
Damızlık Süt Birliği Karşısı

AKSARAY

Telefon: 0382 213 42 64
Mail: bilgi@inceozsogutma.com
Web: www.inceozsogutma.com

Bilgilendirme

Firmamız sitemizde adı geçen beyaz eşya markalarına özel servis hizmeti vermektedir. Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve markalar ilgili firmaların tescilli markalarıdır.

İşlerimizden Kesitler